Hakkımızda


2018 yılında İstanbul’da kuruldu. iKnow Technology’nin iki ofisi bulunuyor.

– Sarıyer / İSTANBUL
– Trakya Teknopark / EDİRNE

Dünya çapında bir oyuncu olma vizyonu ile, anahtar teslim yazılım çözümleri, karmaşık sistem entegrasyonu, süreç denetim danışmanlığı, çevik dönüşüm, SDLC, Proje& Portföy Yönetimi, Test yönetimi, yazılım mimarisi gibi tüm IT aktivitelerine dair danışmanlık hizmeti veriyor. iKnow Technology, kalite güvencesi ve destek hizmetler ile kurumunuza en uygun olan çözümü talepleriniz doğrultusunda sunar.

Gelir arttıran, şirketinize prestij katan, müşterinizin memnuniyetini arttıran, tasarruf yaratan ve riskleri en aza indiren projeleri oluştururken yeni teknolojinin tüm araçlarını da kullanır.

iKnow Technology, dört çalışma modelini benimser. Bunlar KPI Bazlı Yönetilen Hizmetler (Managed Services), Proje Bazlı Anahtar Teslim Hizmetler, Danışmanlık Hizmetleri ve Dış Kaynak Hizmetleri (Outsourcing Services) ’dir.

iKnow Technology kurulduğundan bu yana iletişim hizmeti sağlayıcıları, finans ve medya için çeşitli hizmetler sunmak üzere teknoloji ve uyarlamalı tasarımı çalışma çözümlerine uygular.
iKnow Technology, Faturalama ve Ücretlendirme, Müşteri İlişkileri ve Yönetimi, İş Zekası, Ara Katman, Katma Değerli Servisler alanlarında Yazılım Geliştirme, Test ve Test Otomasyon Mühendisliği, İş ve Sistem Analizi, Proje Yönetimi, Operasyon Destek, Kurumsal Mimari, Sürüm ve Konfigürasyon Yönetimi başlıklarında tecrübeli kaynaklarıyla ve hedef odaklı dinamik yaklaşımıyla hizmet vermektedir.

iKnow Technology deneyimli kadrosu, yarattığı istihdam, BT’nin her alanındaki yetkinliği ve çözüm odaklı yaklaşımı ile katkıda bulunduğu sektörün öncü isimlerinden biridir.