Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Cross Platform geliştirme, mobil bir uygulamanın toplam maliyetini azaltmanın en iyi yoludur. İşletmenizin maliyetlerini azaltması, piyasaya sürmesi ve kalite kaybı olmadan daha fazla kullanıcı ve takipçiye ulaşması için yardımcı olur. Cross platform mobil uygulama geliştirme ile iKnow Teknoloji, müşterilerinin BT çözümlerine daha az çabayla yatırım yapmalarını sağlar.

Geliştirme ekibimiz React Native, Flutter ve diğer popüler teknolojiler konusunda deneyimlidirler. Native mobil uygulamalarla aynı özellikleri sunan cross platform uygulamalar geliştiriyoruz. iKnow Teknoloji, potansiyel kullanıcılarınızı tüm platformlara ve cihazlara çekmek için etkili cross platform uygulamaları oluşturma konusunda gerçek ve kanıtlanmış deneyime sahiptir.

İşletmenize faydaları nelerdir.
Şirketiniz düşük maliyetlere ve her şeyden önce pazara çıkış süresine değer veriyorsa, cross platform uygulama geliştirme hızlı ve native kadar kullanışlı uygulamalar edinmenizi sağlar.

Cross platform mobil uygulama geliştirme ile,
Geliştirme maliyetlerinizde önemli bir düşüş
Kullanılabilirlik ve temel özelliklerden ödün vermeden zaman tasarrufu
Özel bir mobil geliştirme ekibi ile yönetim risklerinin azaltılması
Daha geniş bir hedef kitle
Küresel ölçekte yeni pazarlara girme şansı
Uygulama gelirlerini arttırabilirsiniz.
iKnow Teknoloji sadece sıradan bir mobil uygulama geliştirme şirketi değildir. Dokunmatik ekranlı cihazlar için oldukça esnek, modern, kullanıcı dostu ve yenilikçi çözümler üretiyoruz. Yazılım geliştirme şirketimiz, iş hedeflerinizin ve BT gereksinimlerinizin kapsamlı bir analiziyle başlayan kanıtlanmış bir iletişim modeli sunar. Hem uygun maliyetli hem de son tarih dahilinde ihtiyaç duyduğunuz cross platform uygulamaları geliştiriyoruz.

iKnow Teknoloji’nin cross platform uygulama geliştirme konusundaki uzmanlığı, yarattığımız sağlam ve işlevsel mobil uygulamalarda açıkça görülüyor.

Cross platform uygulama geliştirme yaparken kullandığımız teknolojilere kısaca bir göz atalım.


React Native
React Native, Native uygulamalar oluşturmanıza izin verir ve uygulamaları oluşturmak için JavaScript'i programlama dili olarak kullanır. React Native'in güçlü yanı, C, Swift ve Java gibi dillerde modüller yazabilmenizdir.

React Native tartışılmaz bir şekilde cross platform uygulama geliştirme için kullanılacak iyi bir platformdur, çünkü kaynak kodunuzu yorumlar ve daha kısa sürede native öğelere dönüştürür. Hem Facebook hem de Instagram, React Native'ı dünyanın en çok kullanılan uygulamaları olan native uygulamalarını oluşturmak için kullandı. Böylece, React Native güvenebilirsiniz.

Flutter
Flutter, Google tarafından geliştirilen yeni bir platform olan iOS, Android ve Google Fuchsia için uygulamalar oluşturmak üzere tasarlanmış, Google tarafından geliştirilen modern bir uygulama geliştirme kitidir.

Geliştirici perspektifinden bakıldığında, kritik avantajlar şöyledir: Flutter, mobil uygulama geliştirme sürecini hızlandırır, uygulama üretim maliyetini düşürür ve ekibinizin sorunsuz animasyonlarla güzel bir uygulama arayüzü oluşturmasına yardımcı olur.