Web Uygulama Geliştirme


İşletmeler günümüzde müşterilerini etkilemek ve hedef pazarlara etkili şekilde giriş yapabilmek için web sitelerini etkin şekilde yapılandırıp kullanmaktalar. Teknolojinin önderliğinde ilerleyen inovasyon süreçleri sayesinde bugün artık web uygulamaları daha önce hiç olmadığı kadar önem taşır hale geldi.

iKnow Teknoloji bünyesinde geliştirilen web uygulamaları çalıştığı ekran çözünürlüğüne göre responsive şekilde gerek mobil gerekse masaüstü tarayıcılara hizmet verebilmektedir.

Web uygulama geliştirilmesi aslında domain danışmanlığı, üst seviye strateji oluşturma, planlama tabanlı araştırma, tasarım, programlama gibi birçok alt parametreye bağlı ve bunlardan etkilenen sürekli devam eden geniş bir süreçtir. Temelinde ise bu web tabanlı sistemin merkezinde şirket için çok büyük önem arz eden iş mantıkları yer alır. Müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, iş kolunun kritik noktalarını idrak ederek buna uygun performanslı,responsive çözümler sunmak iKnow Teknoloji’yi farklı kılan unsurlardan birisidir.

iKnow Teknoloji bünyesinde bulunan geliştirici/danışman kadromuzla oldukça güçlü, olabildiğince hatasız çalışan, ölçeklenebilir web uygulamaları geliştirmekteyiz. Bu geliştirmeleri yaparken eşsiz bir müşteri deneyimi sunulması da en önem verdiğimiz konulardan birisidir. Bu doğrultuda gerek teknik gerekse proje yönetimi alanındaki tüm gelişmeler ve yenilikleri takip ederek sektördeki en iyi uygulama yaklaşımlarına uygun, zamanında ve kaliteli teslimatlar yapabilmeyi amaçlamaktayız.

Ayrıca geliştirdiğimiz web sayfalarının arama sonuçlarında üst sıralarda çıkması için gerekli çalışmaları da yapabilmekte ve müşterilerimize sunabilmekteyiz. Tüm yazılım geliştirme felsefemiz,sürecin ve kaydedilen ilerlemenin de müşterilerimiz ile düzenli aralıklarla paylaşılarak yüksek standartta verilen hizmetin devamlılığını sağlamak üzerinedir. Bu sayede ileride gerek olması halinde uygulamanın üst versiyona geçirilmesi aşamalarında kolaylık sağlanmaktadır.

Aşağıdaki teknolojiler ve frontend kütüphanelerini kullanarak projeler geliştirebilmekteyiz.

  • ASP.NET Core
  • Spring
  • Django
  • React.js
  • Angular